Aktualności

Statystyka

Studium Muzyczne

Logowanie


Nie pamiętam hasła

  1. Regulamin zajęć dla dzieci i młodzieży do 18go roku życia.
  2. Regulamin zajęć dla osób pełnoletnich.
  3. Procedury bezpieczeństwa na terenie Niepublicznej Placówki Wychowania Pozaszkolnego „Studium Muzyczne Tonika” w Zielonej Górze w związku z wystąpieniem COVID-19
  4. REGULAMIN DLA UCZESTNIKÓW KONCERTÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ FUNDACJĘ TONIKA W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 (obowiązuje od dnia 1.12.2021 r.)

W skrócie

1. Od którego roku życia przyjmujemy uczniów?

Od 7 roku życia.

2. Czy dorośli też mogą się uczyć w Tonice?

Oczywiście. Zapraszamy :)

3. Czy można się umówić na lekcję próbną?

Nie ma lekcji próbnej. Proponujemy pochodzić przez miesiąc i potem zdecydować. Po miesiącu nauki można zrezygnować. Rozpiska godzin pracy nauczycieli znajduje się w zakładce Plan zajęć.

4. Co z zajęciami, które przepadną z winy nauczyciela?

Zdarza się to bardzo rzadko. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji to nauczyciel, za Państwa zgodą stara się odrobić taką lekcję, a jeśli nie jest to możliwe w rozsądnym terminie, to oczywiście nie pobieramy żadnej opłaty.

5. Co z zajęciami, które przepadną z winy ucznia?

W takiej sytuacji pobieramy opłatę w pełnej wysokości - nie odrabiamy takich zajęć nawet jeśli informacja dotrze do nas wcześniej.

Istnieje jednak możliwość zrobienia ich w trybie online zgodnie z planem zajęć (należy wcześniej powiadomić nauczyciela w celu omówienia spraw technicznych).

6. Czy podpisujemy umowę o naukę?

Umowa nie ma formy "papierowej", warunki współpracy zawarte są w zakładce Regulamin. Znajdują się tam też zapisy dotyczące opłat.

7. Co uczeń powinien przynosić na zajęcia?

Na każdą lekcję uczeń powinien przynosić zeszyt korespondencyjny (16 kartek w kratkę) oraz nuty, które wcześniej od nas otrzyma. Najlepiej jak wszystko razem będzie miał włożone do teczki na gumkę A4.

8. Kalendarz roku szkolnego

 Dni wolne od zajęć w TONICE podane są zakładce Kalendarz roku szkolnego.

 

Wypełnij formularz ZAPISY i rozpocznij muzyczną przygodę z TONIKą:)

Start Polityka cookies Polityka prywatności

Copyright © 2022 Tonika - Studium Muzyczne - Zielona Góra

Zalogowany jako

Do góry