Aktualności

Statystyka

Studium Muzyczne

Logowanie


Nie pamiętam hasła

  1. Regulamin Niepublicznej Placówki Wychowania Pozaszkolnego „Studium Muzyczne Tonika” w Zielonej Górze (dla dzieci i młodzieży do 18go roku życia)
  2. Regulamin zajęć dla osób pełnoletnich

W skrócie

1. Od którego roku życia przyjmujemy uczniów?

Od 7 roku życia.

2. Czy dorośli też mogą się uczyć w Tonice?

Oczywiście. Zapraszamy :)

3. Czy można się umówić na lekcję próbną?

Nie. Jednak można zrezygnować po miesiącu nauki.

4. Opłaty

Opłat dokonujemy z góry do 20 dna bieżącego miesiąca na podstawie informacji podanych w panelu dostępnym po zalogowaniu do strony.

5. Co z zajęciami, które przepadną z winy nauczyciela?

W przypadku nieobecności nauczyciela placówka zobowiązuje się do zapewnienia zastępstwa, bądź przełożenia zajęć na inny dogodny termin. W przypadku trudności z ustaleniem terminu odrobienia zajęć w ciągu bieżącego miesiąca, placówka odliczy go od płatności za kolejny miesiąc lub zwróci pełen koszt lekcji jeśli nieobecność nastąpi w ostatnim miesiącu roku szkolnego lub w okresie wypowiedzenia.

6. Co z opłatą za zajęcia, na które uczeń nie przyjdzie?

W takiej sytuacji pobieramy opłatę w pełnej wysokości. Nie odrabiamy takich zajęć nawet jeśli informacja dotrze do nas wcześniej (nie ma znaczenia jaki jest powód nieobecności). Można w uproszczeniu powiedzieć, że płacicie Państwo za obecność nauczyciela na lekcji, za zarezerwowany dla ucznia czas.

7. Zajęcia online

Jeśli uczeń nie może uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych istnieje możliwość zrobienia ich w trybie online zgodnie z planem zajęć (należy wcześniej powiadomić nauczyciela w celu omówienia spraw technicznych).

8. Czy podpisujemy umowę o naukę?

Umowa nie ma formy "papierowej", warunki współpracy zawarte są w zakładce Regulamin. Znajdują się tam też zapisy dotyczące opłat. Podczas zapisów poprzez naszą stronę oświadczacie Państwo, że się z nim zapoznaliście i akceptujecie jego treść.

9. Kalendarz roku szkolnego

Dni wolne od zajęć, za które równocześnie nie pobieramy opłat, podane są zakładce Kalendarz roku szkolnego

Aby się zapisać kliknij w link > ZAPISY <

Start Polityka cookies Polityka prywatności

Copyright © 2024 Tonika - Studium Muzyczne - Zielona Góra

Zalogowany jako

Do góry