Aktualności

Statystyka

Studium Muzyczne

Logowanie


Nie pamiętam hasła

Zapisy

  1. Jeśli jesteś już zapisany/a, a chcesz dodać kolejnego ucznia lub zajęcia, skontaktuj się z sekretariatem.
  2. Jeśli zrezygnowałeś/aś, a chcesz ponownie zapisać się do nas, skontaktuj się z sekretariatem.
  3. Proszę mieć świadomość, że układanie planu nauczyciele zaczynają od uczniów z poprzedniego roku, następnie dopiero umawiają się z nowymi osobami.

Dane rodzica/opiekuna prawnego lub pełnoletniego ucznia

Regulamin

Oświadczam, iż zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin zajęć, w którym zawarte są m.in. warunki opłat za zajęcia.

Zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych Ucznia(ów) przez Studium Muzyczne Tonika, dla celów służących realizacji procesu nauczania.

Wyrażam zgodę na kontakt w sprawach służących realizacji procesu nauczania za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przez wiadomość elektroniczną e-mail lub drogą wiadomości tekstowych sms. Do korespondencji wskazuję należące do mnie adres poczty e-mail i numer telefonu, podane w formularzu Zapisy.

Dane ucznia

Zgody

Niniejszym oświadczam, że na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j Dz. U. z 2019 r., poz. 1231) wyrażam zgodę na rejestrowanie wizerunku mojego dziecka podczas szkolnych koncertów organizowanych przez Studium Muzyczne TONIKA oraz wykorzystanie tego wizerunku poprzez umieszczanie zdjęć i nagrań na stronach internetowych, a także na profilach społecznościowych w celach informacji i promocji (zgodę można cofnąć w każdej chwili po zalogowaniu się do strony).

Dodaj zajęcia

Dodaj ucznia

  1. Jeśli po wysłaniu formularza pojawi się biały ekran, prosimy o kontakt z sekretariatem.
  2. Po wypełnieniu formularza dostaniecie Państwo email z potwierdzeniem zapisów, a nauczyciel skontaktuje się w celu ustalenia terminu zajęć.

Start Polityka cookies Polityka prywatności

Copyright © 2024 Tonika - Studium Muzyczne - Zielona Góra

Zalogowany jako

Do góry