Aktualności

Statystyka

Studium Muzyczne

Logowanie


Nie pamiętam hasła

Ważne informacje

Dzień dobry,

Witam raz jeszcze na początku roku szkolnego i chciałbym przedstawić Państwu kilka najistotniejszych informacji.

1. Osoby, które nie zapoznały się z regulaminem zajęć proszone są o nadrobienie zaległości. W regulaminie opisane są zasady naszej wzajemnej współpracy https://www.studiumtonika.pl/regulaminy

2. Przypominam, że opłaty od tego roku szkolnego naliczane są z góry (szczegóły w regulaminie) - wyjątkiem jest właśnie wrzesień, gdzie w pierwszym tygodniu daliśmy Państwu czas na ułożenie planów zajęć i liczyliśmy tylko te zajęcia, które się faktycznie odbyły. Jednak od dziś tj.12.09.2022 naliczamy już opłaty z góry, dlatego te nieliczne osoby, które nie ustaliły swojego planu zajęć proszone są o niezwłoczne umówienie się na lekcje, tak, abyśmy nie musieli Państwu naliczać nieobecności (nie dotyczy osób, które dopiero się zapisały w zeszłym tygodniu i jeszcze nie zdążyły ustalić planu).

3. Dziś rozpoczniemy wysyłkę informacji o opłatach za wrzesień. Będą one sukcesywnie spływać do Państwa do końca tygodnia. Adres, z którego wysyłamy powiadomienie to awizo@studiumtonika.pl Proszę dodać go do adresów zaufanych, w przeciwnym razie wiadomość może trafić do spamu lub wcale nie dotrze.

4. Informację o stanie opłat i ilości zajęć za jakie wyliczona jest opłata znajdują się w panelu klienta na naszej stronie, gdzie mogą się Państwo logować swoim emailem (hasło wysyłane było w pierwszym emailu, po zapisaniu się przez stronę. Można je też zmienić korzystając z opcji Nie pamiętam hasła https://www.studiumtonika.pl/sendpass

5. Nowe osoby, które zrezygnują po pierwszej lekcji próbnej, będą miały naliczoną opłatę tylko za jedną lekcję, zgodnie z regulaminem.

--
Z muzycznym pozdrowieniem:

Sebastian Tomczyk
tel. 513 157 097

Start Polityka cookies Polityka prywatności

Copyright © 2022 Tonika - Studium Muzyczne - Zielona Góra

Zalogowany jako

Do góry